YÜKLENİYOR... Omega Yem Katkı
Hoşnudiye Mah. 732. Sokak no:28/43 Tepebaşı / Eskişehir / Türkiye info@omegayemkatki.com
Omega Yem Katkı
OMEGA HAKKINDA

46 Yıllık Deneyimimiz ile hizmetinizdeyiz

Alp Tuz Gıda Ltd. Şti. 1975 yılında merhum Bekir Alp tarafından Eskişehir merkezli 300 m2 sanayi ve gıda sanayi tuzları üreterek ticari faaliyetlerine başlamıştır. 1996 yılında Sayın Bahtiyar Alp'in yaptığı yatırımlar sonucunda Eskişehir Muttalip Organize Bölgesi'nde 14000 m2 arazi üzerinde 5000 m2 kapalı alanda ürün yelpazesini genişleterek ürünlerini yerel ve ulusal pazarlara sunmuştur.


VİZYON
2010 yılından itibaren ülkemizin nüfusu ve ekonomik gelişiminin sonucunda buna paralel olarak yatırım yapma ve ülke ekonomisine katkı sağlama ihtiyacı hisseden şirketimiz 2014 yılında 3. nesil girişimlerle Omega Yem Katkı İlaç Kimya A.Ş olarak faaliyetlerine başlamıştır. İki yıl içerisinde yapılandırılan Ar-Ge yatırımları ve çalışmaları sonucunda, ülkemizin yükselen sektörü olan tarım ve hayvancılık konusunda gerekli araştırmaları yaparak, ülkemizin iç ve dış pazarlarında kaliteli ürün eksikliğini hissederek OMEGA markalı katkı maddelerine ait tüm ürünlerin marka tescili ve imalat yeterlilik belgelerini almış ve üretilen ürünleri iç ve dış pazarlara sunmuştur.


MİSYON
7 yıldır genç bir kuruluş olmamıza rağmen, bu kısa sürede yurt içi ve yurt dışında belirli bir pazar payına ulaşmanın ve sürekli gelişmelere dikkat ederek ülkemizin gelişmesinde büyük rol oynamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Her zaman daha iyi, daha kaliteli ürün ve hizmet anlayışımız kalite politikamızın temelini oluşturmuştur ve oluşturmaya da devam edecektir. Sizden aldığımız bu güçle gelişen teknoloji ve çevre koşullarıyla aynı zamanda mesleki etik ve kurallara uyarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmek için en uygun ve kaliteli ürünleri sunmayı misyon ve vizyon olarak belirledik.

%100
Katkısız Doğal
46 +
Yıllık Deneyim
%100
Yerli Üretim

MARKALARIMIZ

OMEGA MILK
OMEGA MINERAL
OMEGA NOURFAT
OMEGA PROMIX

KALİTE

BELGELERİMİZ

OMEGA